• +420 702 006 900 Prodej ohnivzdorných trezorů

Trezory dle bezpečnostní třídy

Trezory bezpečnostní třídy S2

Bezpečnostní třída S2 je pro plechové skříně nebo popř. sejfy. Sejfy jsou výborné pro ukládání léků, hotovosti, dokumentů, osobních dokladů, apod. Je také určený pro úschovu zbraní. Doporučuje se maximálně deset kusů zbraní. Oporové jednotky jsou stejně jako u třídy S1 min. 15 RU. Jednou z podmínek je zámek se zvýšenou bezpečnostní typu A. Orientační částka k uložení je 80 000,-. Na konkrétní částce se domluvíte se svojí pojišťovnou.
Bezp. třída S2
33 trezorů | již od 8 365 Kč Zobrazit trezory

Trezory bezpečnostní třídy 0.

Bezpečnostní třídy trezorů začínají právě 0. Do těchto trezorů se ukládají menší finanční částky např. denní tržba nebo zbraně a utajované dokumenty “důvěrné” podle NBÚ (SS1=2 body). Odporové jednotky jsou RU(30/30). Podmínkou pro tyto trezory je nejméně jeden trezorový zámek třídy A. Orientační částka k uložení je 300 000,-. Pojišťovnou doporučená úložná částka závisí na tom, kam trezor umístíte. Na konkrétní částce se domluvíte s vámi vybranou pojišťovnou.
Bezp. třída 0.
84 trezorů | již od 17 545 Kč Zobrazit trezory

Trezory bezpečnostní třídy I.

Nejvýhodnější bezpečnostní třída pro trezory do domácností, firem nebo menších podniků. Do těchto trezorů se mohou ukládat například denní tržby, dokumenty popř. tajné dokumenty (SS1=3 body) a zbraně. Odporové jednotky jsou RU(30/50). Podmínkou pro tyto trezory je aspoň jeden trezorový zámek třídy A. Orientační úložná částka je 500 000,-. Vždy záleží na tom, kde je trezor umístěn. Pro konkrétní limit pojistné částky k uložení kontaktujte svoji pojišťovnu.
Bezp. třída I.
151 trezorů | již od 16 027 Kč Zobrazit trezory

Trezory bezpečnostní třídy II.

Nejvýhodnější bezpečnostní třída pro střední firmy a podniky nebo pro zlatnictví. Nejlepší trezory pro uložení dokumentů NBÚ do stupně utajení “Top secret” (SS1=4 body), doklady, zbraně, šperky, a hotovosti do 1 mil a všechno co je třeba řádně uschovat. Odporové jednotky této bezpečnostní třídy jsou RU(50/80). Podmínka těchto trezorů je nejméně jeden trezorový zámek třídy A. Orientační úložná částka je 1 200 000,-. Na konkrétní pojistné sumě se domluvíte se svoji pojišťovnou.
Bezp. třída II.
107 trezorů | již od 41 063 Kč Zobrazit trezory

Trezory bezpečnostní třídy III.

Nejlepší bezpečnostní třída trezorů pro větší firmy a podniky, sběratele mincí nebo lidi, kteří si chtějí uschovat své cennosti, tržby, cenné papíry nebo hotovost v řádu až několika miliónů. Odporové jednotky jsou RU(80/120). Podmínkou této bezpečnostní třídy je aspoň jeden trezorový zámek třídy B. Orientační částka k uložení je 4 000 000,-. Pro konkrétní pojistnou částku kontaktujte vámi vybranou pojišťovnu.
Bezp. třída III.
62 trezorů | již od 53 623 Kč Zobrazit trezory

Trezory bezpečnostní třídy IV.

Trezory v této bezpečnostní třídě jsou většinou určeny do bankovního odvětví nebo finančních institucí. Vhodné pro sběratele a na ukládání vyšších finančních hodnot, cenných papírů nebo know-how. Odporové jednotky jsou RU(120/180). Podmínka těchto trezorů jsou nejméně dva trezorové zámky třídy B. Orientační částka k uložení je 6 miliónů korun, na konečné částce k uložení se domluvíte se svoji pojišťovnou.
Bezp. třída IV.
28 trezorů | již od 58 133 Kč Zobrazit trezory

Trezory bezpečnostní třídy V.

Tyto trezory jsou převážně využívány v bankovnictví a finančních institucích nebo například slouží k uložení cenných papírů, diamantů, zlata, starožitností a věcí, ke kterým máte hluboký citový vztah a po jejich odcizení jsou nenahraditelné. Odporové jednotky jsou RU(180/270). Jednou z podmínek pro tyto trezory jsou nejméně dva trezorové zámky třídy B. Orientační úložná částka je 16 000 000,-. Pro pojišťovny je vždy směrodatné, kde je trezor umístěn. proto se na konkrétní pojistné částce musíte domluvit s Vámi vybranou pojišťovnou.
Bezp. třída V.
10 trezorů | již od 153 575 Kč Zobrazit trezory

Trezory bezpečnostní třídy VI.

Nejdokonalejší prvek zabezbečení. Řada trezorů Trident chrání cennosti, vysoké hotovosti a dokumenty. Trezory Trident jsou testovány proti účinkům trhaviny a na ohnivzdornost 60 minut pro dokument. Odporové jednotky jsou RU(270/400). Podmínkou jsou alspoň dva trezorové zámky třídy B. Orientační částka k uložení je 30 000 000,-. Při pojišťování trezorů je vždy důležité, kam trezor umístíte, proto se na konečné pojistné částce musíte domluvit se svojí pojišťovnou.
Bezp. třída VI.
7 trezorů | již od 250 975 Kč Zobrazit trezory

Benefity

Pro všechny zákazníky
 

+420 702 006 900

zákaznická podpora